İzleyiciler

Cem Yılmaz Sufi Oldu İddiası

İddiaya göre ünlü komedyen Cem Yılmaz, 'Sufizm'i benimsedi. Artık gecelerde de görünmeyen Yılmaz'ın sufi olmasına vesile olan isim ise Umre'ye birlikte gittiği başka bir ünlü.Ünlü şovmenin Mazhar Alanson sayesinde Sufizm ile tanıştığı ve Sufi olduğu iddia ediliyor. Sanatçının uzun bir zamandır gece hayatından elini eteğini çekmesi de buna dayandırılıyor.

İddialara göre Cem Yılmaz, 'Sufizm'i benimsedi. Yılmaz'ın son iki yıldır gece hayatından uzak durması, Umre'ye gitmesi, Sufizm ile ilişkisine dayandırılıyor. Ünlü şovmen son zamanlarda da sık sık Beyazıt ve Sultanahmet taraflarında görülüyor...

Fırsat buldukça sahafları dolaşan, Sufizm, Mevlevilik ve Bektaşilik ile ilgili kitapları okuyan Cem Yılmaz, yapılan bu iddialar hakkında şimdilik konuşmamayı tercih ediyor.

UMRE'YE BİRLİKTE GİTTİLER

Cem Yılmaz'ı sufizm ile tanıştıran kişi, yakın dostu Mazhar Alanson. 'Her Şey Çok Güzel Olacak' ve son olarak da 'Hokkabaz' adlı filmlerde Yılmaz ile başrolleri paylaşan Alanson da 'Sufizm'i benimseyen isimler arasında. MFÖ grubuyla birlikte 'Sufi'" ve 'Buselik Makamı' adlı şarkıları da yapan Alanson, Umre'ye de ünlü komedyen Cem Yılmaz ile birlikte gitmişti.

Hiç yorum yok: